Menu

shadow

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonujemy instalacje elektryczne budynków mieszkalnych i przedsiębiorstw. Instalatorstwo świadczymy w pełnym zakresie począwszy od projektu instalacji elektrycznej, poprzez dostawę materiałów w konkurencyjnych cenach po rozruch - wykonanie dokumentacji powykonawczej i serwisowanie instalacji. Wykonujemy odbiorcze okresowe badania instalacji elektrycznych.

 

 
Wykonujemy instalacje w oparciu o aktualne normy i przepisy. Stosujemy w instalacjach elementy nowoczesnej automatyki, np zdalne sterowanie z poziomu aplikacji Android / OS, funkcje automatycznego sterowania oświetlenie np. czujnikami ruchu, czujnikami zmierzchowymi z przerwą nocną. Coraz częściej instalacje wyposażamy w małe agregaty prądotwórcze pracujące w funkcji automatycznego startu po zaniku napięcia. Jest to idealne rozwiązanie zasilania rezerwowego pieców CO oraz paneli słonecznych CWU.

 

Przedstawiamy poniżej zdjęcia wybranych realizacji:
 

INSTALACJE ELEKTRYCZNE W OBIEKTACH MEDYCZNYCH:

Transformator separacyjny sieci IT Układ kontroli stanu rezystancji izolacji sieci IT Panel sygnalizacji stanu rezystancji izolacji sieci IT Oprawa oświetlenia pola operacyjno zabiegowego
 
Lampa bakteriobójcza i oprawa oświetlenia pola zabiegowego

 

Detektor - Elektryka i Zabezpieczenia Dominik MIerzwiński, Chmiele-Podgorzele 5, 18-300 Zambrów, tel 790 501 801

 Powered by: www.cdx.pl